Список найкрутіших безкоштовних онлайн ігор на ПК

Aion

Гра Aion

Aion – можливо, найдорожча MMORPG в історії жанру. Видатна рольова гра про боротьбу ангелів і демонів де гравець обирає сторону добра чи зла. До епічного протистояння додаються сотні унікальних квестів, можливість розвинути героя до стану літаючого, масові PVP-битви і складні багатогодинні рейди.

Aika 2

Гра Aika 2

Aika 2 – безкоштовна MMORPG у стилі аніме для любителів масових баталій. Разом з іншими гравцями ви можете брати участь у масштабних битвах, різноманітність яким надають глибока рольова модель, безліч різних ігрових класів і складна бойова система, що дозволяє поєднувати бойові мистецтва, зброю далекого бою і магію.

Blade and Soul

Гра Blade and Soul

Blade and Soul – неймовірно красива Action MMORPG в аніме стилістиці. В Blade and Soul вам доведеться зануритися в світ Стародавнього Сходу, борючись з персонажами зі східної міфології. Яскрава картинка, видовищні бої з просунутою системою nontarget та елементами файтинга, широка кастомізація персонажів і цілих 11 відмінних один від одного ігрових класів, розбитих на 4 ігрових раси, які беруть участь у цьому конфлікті.

Blood and soul

Гра Blood and soul

Blood and soul – популярна MMORPG родом з Китаю, зроблена без найменшого почуття міри. Не дивлячись на те, що в центрі сюжету – боротьба пекла і раю, що розгорнулася на Землі, Blood and Soul аж ніяк не загострює увагу на цій фабулі. А тому перед нами величезна солянка з усіх сучасних поп-кліше: у грі вас чекають і фентезійні елементи, і вампіри, і різні демони, а головне – за всіх них можна пограти.

Crossout

Гра Crossout

Crossout – безкоштовна постапокаліптична Action MMO, в якій з десятків деталей необхідно зібрати власну бронемашину, а потім поборотися в запеклих боях проти інших гравців. Фантастичний драйв, величезна різноманітність тактик і маневрів, а також можливість зібрати свою бойову машину самому, підстроївши її під власний стиль ведення бою.

Dragon Knight 2

Гра Dragon Knight 2

Dragon Knight 2 – продовження однієї з найпопулярніших браузерних MMORPG, зроблене за принципом «більше і краще». А тому в продовженні ми маємо, можливо, найкращу графіку в серед браузерних ігор, величезний світ для дослідження, масу різних ворогів і зброї та нову цікаву історію.

Generals: Art of war

Гра Generals: Art of war

Generals: Art of war – відмінна спроба перенести всіма улюблену стратегію «Генерали» до класу браузерних ігор, з додаванням незмінних онлайн-механік. Тут ми обираємо одну з трьох сторін сучасного збройного конфлікту, займаємося розвитком власних баз і розвідувальною діяльністю на глобальних картах, а також беремо участь у масштабних битвах за території з іншими живими гравцями.

Heavy Metal Machines

Гра Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines можна було б назвати черговою MOBA-грою, якби не одне але. У головній ролі тут — броньовані і небезпечні автомобілі, а тому і класичні правила MOBA істотно змінюються. Кожен бій тут відбувається у форматі 4х4 і головне завдання гравців – знайти на карті бомбу і доставити в ангар ворога. Зробити це, втім, вкрай складно – цьому заважають як противники, так і інші вороги на карті, а тому доводиться розраховувати лише на свої навички і вправність.

League of Angels III

Гра League of Angels III

League of Angels III — неймовірно популярна корейська браузерна MMORPG, тепер в третій своїй ітерації. Покращення вже можна назвати класичними: значно покращилась графіка, в рази збільшився ігровий світ і з’явилося відразу кілька нових класів, а тому брати участь в битві ангелів і демонів у своєму браузері стало набагато цікавіше.

Lineage 2

Гра Lineage 2

Видатна MMORPG, що не потребує представлення. Lineage 2 — це приголомшливий похмурий фентезі-світ, безліч можливостей, неймовірна графіка, велика кількість різних класів і рас, божевільне число ігрових професій і умінь — як мирних так і бойових, та звичайно масштабні кланові битви.

Neverwinter

Гра Neverwinter

Революційна MMORPG с чудовою графікою та захоплюючим сюжетом, яка довела, що всередині онлайн-гри можна зробити незвичайну і продуману бойову систему, а до того ж, випустити все це не тільки на ПК, але і на консолях. Варто відзначити і базис з класичного всесвіту Dungeons and Dragons, величезна кількість високорівневих підземель, а також постійний вихід додаткового контенту від розробників.

Ninja World

Гра Ninja World

Ninja World — справжній подарунок всім шанувальника Naruto від студії Espirit Games. Це масштабна браузерна MMORPG, в якій ви не просто досліджуєте світ відомого аніме, але і можете випробувати в бою практично всіх героїв, які коли-небудь з’являлися там. Варто відзначити відмінну стилізацію, створення кожного персонажа відповідно до його характеру і вміння в відомому аніме і цікавий сюжет.

Point Blank

Гра Point Blank

Point Blank — безмежно популярний онлайн-шутер, який взяв за основу класичний ігровий процес Counter Strike і додав в нього велику кількість нововведень. Point Blank не скупиться на десятки нових карт, нову зброю і дає широкі можливості по кастомізації свого персонажа. Тактичний онлайн-шутер став легендарною кіберспортивною дисципліною.

R2 Online

Гра R2 Online

R2 Online — специфічна MMORPG, дія якої відбувається у вигаданому світі Колфорт, владу над яким захопили найманці. Гравцеві належить вибрати сторону і примкнути до одного з угруповань, після чого головним завданням персонажа стане вбивство найманців з інших кланів. Гранична спрямованість на PVP, незвичайна рольова система і захоплюючі битви зробили з R2 Online популярну гру для любителів боїв між гравцями.

Rail Nation

Гра Rail Nation

Rail Nation – економічна браузерна стратегія нового покоління, в якій вам доведеться вибудовувати свою залізничну бізнес-імперію в жорсткій конкуренції з іншими гравцями. Для цього вам потрібно чітко простежувати тенденції подорожей і переміщень вантажів, викуповувати ділянки залізниці, ставити на них нові склади і стежити за діяльністю конкурентів. Глибока економічна модель, постійні зміни в бізнес-планах і жорстка конкуренція в режимі онлайн – відмінні риси Rail Nation.

Reborn Online

Гра Reborn Online

Reborn Online — MMORPG в фентезійному жанрі з яскраво вираженою аніме-стилістикою і бойовою системою на стику Diablo і World of Warcraft, де з одного боку, доводиться багато клікати мишкою, а з іншого – уважно стежити за розвитком персонажу і «таймінгами» своїх умінь. Головною ж особливістю Reborn Online є можливість самому виростити помічників для бою і ходити на битви разом з союзниками.

Rise of Angels

Гра Rise of Angels

Rise of Angels — казуальна браузерна MMORPG з 3D графікою, що дозволяє насолодитися всією красою локацій. У грі зібрані кращі атрибути жанру, є цікавий сюжет, а різні соціальні функції виконані на відмінно. Так що, для тих, хто бажає провести час в захоплюючій MMORPG разом з компанією своєї Гільдії, Rise of Angels підходить ідеально. Тим більше, що зробити це можна прямо з вашого браузера.

Royal Quest

Гра Royal Quest

Royal Quest – фентезійне MMORPG від приголомшливої компанії Katauri. Розробники наділили гру всіма своїми фірмовими напрацюваннями: прекрасно написаними квестами, відмінним гумором, глибокою рольовою моделлю та постійною необхідністю у взаємодії з іншими персонажами. Бойову систему було вирішено взяти з Diablo, що дає грі видатну динаміку битв.

Soul Sword

Гра Soul Sword

Soul Sword – нескладна браузерна рольова гра від умільців з Espirit Games, розрахована на тих, хто заходить в MMORPG для розслаблення і приємного проведення часу. А тому в Soul Sword є цікава та захоплююча історія, 3D-графіка з крутими спецефектами, динамічні бої в реальному часі в стилі кращих сучасних MMORPG. Прокачуйте героя, досліджуйте світ, спілкуйтеся з іншими гравцями та просто насолоджуйтесь грою.

Star Conflict

Гра Star Conflict

Star Conflict – видовищна онлайн-гра з епічними космічними баталіями на приголомшливо деталізованих кораблях. Головною особливістю гри є її бойова система, в рамках якої на полях битв зустрічаються кілька десятків гравців, кожен з яких сам створив собі власний космічний корабель в ангарі, через що передбачити маневреність і бойову міць ворожої смертоносної машини неможливо. Нашпигуйте свій корабель всілякими видами броні, двигунів і озброєння та продемонструйте свої здібності стратега.

StarGhosts

Гра StarGhosts

StarGhosts – браузерна онлайн-гра про космос, де кожен гравець може сам розпоряджатися своєю долею. Для цього в StarGhosts створено кілька різних альтернатив Сонячної системи для подорожей гравців, сотні квестів на різних планетах і всілякі активності на зразок битви кланів або гнучкої системи торгівлі, що дозволяє розбагатіти на міжгалактичних перевезеннях, видовищні ігрові баталії в реальному часі, розвинуту систему крафту та широкий вибір озброєння і деталей до корабля.

Storm Online

Гра Storm Online

Storm Online — одна з найбільш довгоживучих браузерних MMORPG, яка була створена аж в 2008 році. Тоді ж ця фентезійна рольова гра в аніме-стилістиці запустилася і в Україні, де благополучно існує й досі. За роки розробки Storm Online нажила масу контенту і сьогодні є однією з найбільш просунутих браузерних онлайн-ігор у своєму жанрі.

Travian Kingdoms

Гра Travian Kingdoms

Travian Kingdoms – продовження легендарної стратегії Travian, де гравці, в ролі керівників, розвивали своє власне поселення і відбудовували гігантську імперію. А тому готуйтеся знову стати королем своєї маленької держави в одній з кращих військово-економічних браузерних стратегій сучасності – борючись з живими онлайн опонентами, як на полі бою, так і на економічному терені.

Vikings: war of clans

Гра Vikings: war of clans

Vikings: War of Clans – одна з найпопулярніших та найкрасивіших військово-економічних браузерних стратегій сучасності, де гравцеві належить взяти під своє крило плем’я відважних і суворих вікінгів і привести поселення до фінансового процвітання, а воїнів – до завоювання нових земель, шляхом битв з іншими гравцями. Для цього доведеться проявити не тільки тактичну гнучкість, але і економічну грамотність – ці два аспекти в Vikings: War of clans йдуть рука об руку.

War Thunder

Гра War Thunder

War Thunder – найпопулярніша гра з повітряними баталіями від кампанії Gaijin. Головним достоїнством War Thunder можна вважати надзвичайно ефектні бої, та гнучкі налаштування – гра передбачає різні типи управління літаками від аркадного і простого, до реалістичної симуляції, в якій навіть підняти літак в повітря виявиться достатньо проблемним завданням. Варто також відзначити велику кількість деталізованих літаків, приголомшливу графіку і достовірну історичність, за якою у розробників стежить спеціальний відділ.

Warface

Гра Warface

Warface – надзвичайно красивий динамічний шутер по типу Counter Strike з приголомшливою графікою і безліччю унікальних знахідок в ігровому процесі. Warface містить купу режимів, в яких є і кампанія, і битви з ботами, і класичний Deathmatch проти інших гравців, а з недавнього часу ще й повноцінний Battle Royale. Крім цього, розробники постійно розширюють арсенал зброї і мітять стати однією з головних кіберспортивних дисциплін – турніри з Warface проводяться із завидною регулярністю.

Warframe

Гра Warframe

Warframe – онлайн-шутер в Sci-fi стилістиці, де гравцю, перебуваючи в далекому майбутньому, дається можливість приміряти на себе роль космічного солдата, який бере участь в розгорнутій війні. Warframe відрізняє приголомшлива бойова система, що поєднує у собі використання магії, унікальних властивостей костюма і зброї ближнього і дальнього бою. Варто відзначити і вражаючу візуальну стилістику гри, яка запам’ятовується навіть тим, хто бачив Warframe лише краєм ока.

World of Tanks

Гра World of Tanks

World of Tanks – вже давно стала легендарною грою і залишається однією з найпопулярніших і досі. World of Tanks – це гранично реалістичні танкові бої, як з точки зору фізики, так і з точки зору історії. Це величезна кількість прискіпливо деталізованих різних танків з можливістю їх прокачування і детально продуманих та промальованих карт. Це шикарна графіка і величезне ком’юніті. Загалом, World of Tanks – це вже давно феномен, а не просто гра.

World of Warships

Гра World of Warships

World of Warships – це масові морські баталії за участю величезних бойових кораблів і підводних човнів в гранично реалістичній атмосфері від творців World of Tanks. Безліч різних видів кораблів, до 32 чоловік одночасно в одній битві, реальні історичні події, приголомшлива графіка і унікальний ігровий досвід – і все це абсолютно безкоштовно.

Фантазис

Гра Фантазис

Фантазис — браузерна MMORPG, дія якої відбувається в сеттінгу Стародавнього Сходу, а тому і все — від ігрових класів, стилів бою і до намальованих монстрів тут прийшло зі східного фольклору. Вибирайте один з чотирьох доступних класів і дослідіть незвичайний світ, створений за міфами і легендами Китаю і Японії, борючись з незвичайними істотами і знаходячи нових друзів в ігрових гільдіях.

Князівські війни

Гра Князівські війни

Князівські війни перенесуть вас у часи феодальної середньовічної Європи, де битви за території були, здається, головною метою всіх правителів. Приблизно тим же в цій військово-економічній стратегії доведеться займатися і вам: вибирайте одну з 12 сторін конфлікту, розвивайте власну державу, нарощуйте військову та економічну міць і йдіть на завоювання сусідніх земель.

Безкоштовні онлайн ігри

Перед вами список найкращих безкоштовних онлайн ігор. Підбірка включає в себе браузерні та клієнтські онлайн проекти найпопулярніших жанрів, які можуть похвалитися гарною графікою, цікавим сюжетом, захопливістю, продуманістю, ну і, звичайно ж, великою кількістю ігрової аудиторії, адже популярність гри говорить про її якість!

Це не рейтинг, а звичайний список, в якому ігри представлені в довільному порядку, тому неважливо на якому місці від початку сторінки знаходиться той чи інший проект, кожна представлена тут гра варта уваги.

Список періодично оновлюється і наповнюється новими безкоштовними онлайн іграми. Слідкуйте за оновленнями!