Як створити електронну пошту (E-mail)?

Головна роль інтернету це швидка передача інформації в будь-який куточок світу. Електронна пошта — один з найбільш затребуваних сервісів в інтернеті, який дозволяє не тільки обмінюватися листами, але і отримувати ряд інших корисних функцій.

Cтворити електронну пошту (E-mail)

Припустимо, ви зайшли на якийсь сайт, він вам сподобався і ви б хотіли отримувати повідомлення, коли будуть виходити нові статті. Як це зробити? Дуже просто, якщо у вас є електронна пошта (e-mail). Ви підписуєтеся на публікації нового матеріалу на цьому сайті, залишаючи адресу своєї поштової скриньки. І тепер будете отримувати листи, щойно нова стаття буде добавлена на сайт.

Хочете пограти в онлайн гру чи скористатися якимось сервісом або додатком? Вам в обовязковому порядку буде потрібно вказати власну елктронну пошту. Зареєструвати свою особисту поштову скриньку це не рекомендація, а необхідність!

Якщо на момент вашої реєстрації в одному із запропонованих поштових сервісів змінилися реєстраційні форми або порядок дій, не панікуйте і просто заповнюйте всі необхідні поля, слідуючи інструкціям обраного сервісу!

Реєстрація електронної пошти

Реєстрація пошти Gmail.com (Google)

Електронна пошта на Gmail.com

Gmail – найпопулярніша поштова служба в світі. Надійна, має зручний інтерфейс, хороший спам фільтр, одна реєстрація дає можливість користуватися всіма сервісами Google.

Для створення пошти gmail.com, необхідно перейти на однойменний сайт. При переході відкриється вікно для входу в аккаунт з активним посиланням в лівому нижньому куті «Створити обліковий запис», на яке вам буде потрібно натиснути. З 2 запропонованих видів облікових записів «для себе» і «для заняття бізнесом», оберіть потрібний варіант, в більшості випадків це «для себе». Після цього з’явиться форма для заповнення, де у кожне з представлених полів необхідно вести достовірну особисту інформацію і майбутню електронну адресу. При установці курсора в те чи інше поле, з лівого його боку буде спливати детальна підказка щодо заповнення.

Створення поштової скриньки gmail.com

При вказуванні адреси майбутньої електронної пошти може вийти так, що обране вами ім’я вже існує. В цьому випадку система сама надасть кілька схожих, незайнятих варіантів, якими ви зможете скористатися.

При введенні пароля буде видно не символи, які вводить користувач, а зірочки (***), тому необхідно ввести пароль двічі, щоб не допустити помилки. У тілі пароля рекомендується використовувати літери, як великі, так і прописні, а також цифри. Ці дії максимально захистять пошту від злому. Врахуйте, що букви в паролі використовуються тільки латинські.

На сторінці реєстрації є поле «Номер телефону», однак воно не обов’язково для заповнення і служить тільки для відновлення втраченого пароля. Для подібних цілей ще є поле «Резервна адреса електронної пошти», ви можете використати цю опцію.

Після введення всіх особистих даних, введіть капчу — символи, зображені зліва. Якщо символи для вас не зрозумілі, натисніть на круглу стрілочку праворуч. В цьому випадку картинка зміниться. При неможливості введення капчі, цей пункт можна пропустити, але тоді поле «Номер телефону» стане обов’язковим для заповнення.

Далі необхідно вибрати країну проживання і обрати галочкою пункт «Я приймаю умови та погоджуюся з політикою конфіденційності Google». Натискаємо послідовно кнопки «Далі», і після отримання привітання від компанії Google, «Перейти до сервісу Gmail».

Ще раз відзначаємо, що реєстраційними даними від gmail.com можна користуватися в усіх сервісах Google.

Реєстрація пошти Ukr.net

Електронна пошта на Ukr.net

Для того щоб зареєструвати поштову скриньку в сервісі Ukr.net вам необхідно виконати всі кроки, що вказані нижче.

Перейдіть на сайт ukr.net ввівши цю адресу в адресний рядок браузера і на головній сторінці натисніть на посилання «створити скриньку», яке розташоване під блоком «Пошта» (дивись скріншот), або відразу перейдіть за адресою — http://mail.ukr.net і натисніть на посилання «Створити скриньку». Ви перейдете на сторінку реєстрації нового email, де вам потрібно заповнити всі порожні поля.

Створити пошту Ukr.net

Зверніть увагу! заповнювати поля потрібно реальними даними, на той випадок, якщо колись вам доведеться відновлювати свою електронну пошту!

Створення поштової скриньки Ukr.net

  • Ім’я поштової скриньки або іншими словами ваш логін — фактично це адреса вашої електронної пошти, що буде відображатися перед значком @.
  • Пароль і повторний пароль — придумайте надійний пароль для входу в особисту пошту. Пароль повинен писатися латинськими літерами і бути надійним, тому що від нього залежить безпека вашої пошти.
  • Блок з особистими даними — Прізвище, Ім’я, дата народження і стать.
    Ім’я відправника — це та інформація, яку будуть бачити одержувачі ваших листів в полі «Від».
  • Резервний email — може бути потрібен для відновлення доступу до вашої пошти (вказувати не обов’язково).
  • Ознайомтеся з умовами та поставте галочку навпроти «Я надаю згоду на обробку персональних даних».
  • Номер мобільного телефону — обов’язкове для заповнення поле, так як саме за допомогою вашого номера телефону відбувається активація поштової скриньки.

Після введення вашого номера, натисніть на активну кнопку «Отримати код» і на ваш телефон прийде СМС з кодом активації. Введіть цей код в поле, яке з’явиться замість кнопки «Отримати код».

Після введення коду активації потрібно натиснути зелену кнопку «Зареєструвати скриньку». Якщо ви зробили все правильно вашу електронну скриньку @UKR.NET зареєстровано!

Реєстрація пошти META.ua

Електронна пошта на META.ua

Для реєстрації поштової скриньки на українському порталі Meta.ua, потрібно перейти на головну сторінку інтернет-ресурсу, скопіювавши і вставивши адресу сайту в адресний рядок вашого браузера. На головній сторінці meta.ua в верхньому лівому кутку знаходиться блок «Моя МЕТА», в якому потрібно натиснути на посилання «Реєстрація».

Створити пошту META.ua

Після цього ви потрапите на сторінку з формою реєстрації, де потрібно заповнити порожні поля своїми даними.

Створення поштової скриньки META.ua

Поле «Логін» — це фактично адреса вашої електронної пошти, що буде відображатися перед значком @. Логін повинен бути написаний латиницею і може включати в себе цифри, а також деякі символи.

Коли всі поля будуть заповнені даними, ставимо галочку, погоджуючись з умовами порталу, і натискаємо на кнопку «Зареєструвати». Після чого система запропонує ввести додаткову інформацію про себе і інформацію для відновлення пароля, яку можна заповнювати за бажанням. Натискаємо кнопку «Зберегти» і ваша електронна пошта на Meta.ua створена!

Реєстрація пошти I.UA

Електронна пошта на I.UA

Реєстрація пошти на ресурсі I.UA відбувається так само, як і в інших відомих поштових сервісах, але з деякими несуттєвими відмінностями в деталях.

Перш за все потрібно потрапити на головну сторінку порталу i.ua, ввівши цю адресу в адресний рядок вашого браузера. У лівому верхньому кутку розміщений блок «Пошта», внизу якого, вам потрібно натиснути на посилання «Реєстрація». Сервіс перенаправить вас на сторінку з формою для реєстрації, де потрібно заповнити порожні поля/

Створити пошту I.UA

Підберіть логін, який буде фактично адресою вашої електронної пошти, що відображається перед значком @, а також закінчення адреси після значка @. Проходимо бот-захист і вводимо свій пароль до майбутньої поштової скриньки, після чого вас перенаправлять на ще одну реєстраційну форму, де потрібно буде ввести свої особисті дані: ім’я, прізвище, стать, дату народження, країну, місто, мову інтерфейсу і дані для відновлення пароля.

Створення поштової скриньки I.UA

*Поля зі знаками оклику обов’язкові для заповнення!

Тиснемо кнопку «зареєструватися» і ваш email створено. Вводимо пароль та входимо на свою пошту!

15 травня 2017 року президентом України був підписаний указ, який наказує українським інтернет-провайдерам блокувати популярні російські інтернет-ресурси. У санаційний список потрапили і сервіси «Яндекса» і Mail.ru. Заборона була введена терміном на три роки, тому на даний момент поштові сервіси для жителів України не доступні.

Реєстрація пошти Mail.ru

Електронна пошта на Mail.ru

Для початку необхідно в адресному рядку вашого інтернет браузера ввести адресу ресурсу — mail.ru. У лівій частині сторінки буде поле з активною кнопкою «Реєстрація у пошті», при натисканні на яку, відкриється форма, що включає в себе наступні блоки для заповнення:

Створення поштової скриньки Mail.ru

Ваше ім’я, прізвище, дата і місце народження, стать. Вносіть реальні дані, так як в разі блокування пошти, з будь-яких причин, вам необхідно буде відтворити всі дані вказані при реєстрації.

Далі необхідно ввести дані майбутньої електронної пошти: придумати адресу пошти і пароль. Адресу потрібно вказувати без доменного імені (наприклад, @mail.ru), так як він вже вказується автоматично. Система сповістить вас, якщо обране ім’я пошти вже існує і запропонує вибрати альтернативне. Пароль необхідно буде вказати два рази. Це зроблено для виключення помилки введення. У паролі краще поєднати прописні і великі літери та цифри, це допоможе вберегти пошту від шахраїв.

Далі система просить вказати номер телефону. У віконці введення телефону вже вказано (+380). Якщо ви бачите інший код, то необхідно правильно обрати свою країну і тоді телефонний код зміниться відповідно країні проживання. Телефон необхідно вказати для запобігання шахрайських дій і для відновлення пароля, в разі його втрати. Після введення номера телефону тиснемо кнопку «Зареєструватися».

Через кілька секунд на зазначений вами номер мобільного телефону прийде СМС-повідомлення з кодом підтвердження, необхідним для активації пошти. Вікно для його введення відкриється на сторінці сайту відразу після натискання кнопки «Зареєструватися».

Існує можливість створення електронної пошти без введення номера телефону. Для цього в блоці введення телефону відзначте чекбокс «У мене немає мобільного телефону». В цьому випадку система попросить придумати секретне питання і, відповідно, відповісти на нього. Після чого процедура реєстрації закінчиться без введення СМС-коду. Надалі, при користуванні поштою, номер телефону можна буде додати, або змінити на актуальний.

Реєстрація пошти в сервісі Yandex

Створити пошту Yandex

Створення електронної пошти в Яндексі починається з переходу в браузері на сайт yandex.ru. На сторінці, в правому верхньому куті є кнопка «Увійти», а трохи вище неї для незареєстрованого користувача, буде активне посилання «Завести пошту», при натисканні на яке відкриється форма з полями для заповнення.

Створення поштової скриньки Yandex

Насамперед необхідно придумати логін, він буде адресою майбутнього поштової скриньки. У разі якщо зазначений вами логін вже зайнятий, поле для введення стане червоного кольору і система повідомить про помилку «логін для реєстрації недоступний», в такому випадку доведеться вигадати щось нове.

Далі заповнюємо персональні дані, такі як ім’я та прізвище. Бажано вказувати справжні дані. Після цього вводимо два рази пароль, з використанням латинських букв і цифр. В правій частині поля введення пароля є пам’ятка «Як вибрати пароль», в якій вказані поради щодо заповнення даного вікна. Рекомендується ознайомитися з цими порадами і застосовувати їх на практиці, це допоможе вам зберегти свою пошту в безпеці від зловмисників.

Після введення пароля необхідно вибрати секретне питання або придумати своє і вписати у відповідне поле.

Для швидкого відновлення пароля при його втраті служить поле «Мобільний телефон», однак воно не є обов’язковим для заповнення. Після телефону, потрібно ввести символи з картинки в відповідну лінію. В Яндексі ці символи представлені російськими великими літерами.

Після заповнення всіх обов’язкових полів необхідно погодитися з умовами угоди на обробку персональних даних, відмітивши даний пункт галочкою. В результаті цієї дії активується кнопка «Завести пошту», після натискання на яку, ви зареєструєте електронну пошту в Яндексі.